Универсальный львовский справочник

ПРОФИТ М, ООО

Юр адрес:
80354, Львовская обл., Жолковский р-н, с. Старая Скварява, ул. Хмельницкого, 117
Фактический адрес:
80354Львовская обл., Жолковский р-н, с. Старая Скварява, ул. Жовковская, 1а
Телефон основной:
(03252) 61691
Телефоны:
(067) 3148364
Факс:
(03252) 61692

О компании

Руководитель:
Процайло Михаил Ярославович — директор
Год основания:
2005
Высшая организация
Профит М, ООО

Деятельность предприятия

Рубрики:

Отрасли по КВЭД:

  • Производство различных металлических изделий
  • Производство бытовых электроприборов

Продукция, услуги:

- Кухонні витяжки
- Аксесуари для монтажу кухонних витяжок
- Електросушка побутова
- Поштові ящики багатосекційні
- Дверцята ревізійні металеві на замок та на магеніт
- Ящики (сантехнічні-колекторні)
- Ящики під газову апаратуру
- Сейфи
- Декоративні решітки для батарей
- Поштові cкриньки
- Таблички декоративні адресні таблички
- Урни для сміття
- Флагштоки
- Флюгери

Рекламная информация:

Підприємство «Профіт М» засноване у 2005р., це приватна фірма зі 100% українським капіталом. Офіс і виробничі приміщення знаходяться в с. Стара Скварява, Жовківського району, Львівської області.

Основною діяльністю підприємства є виготовлення кухонних витяжок, електросушок, поштових скриньок та інших металовиробів побутового призначення. Наше виробництво володіє потужним технічним і творчим потенціалом. Високу якість і продуктивність забезпечує сучасне устаткування, яке включає: розкрійно-координатні станки (лазер), координатно-пробивний прес, листозгинальні преси, ряд гідравлічних пресів і багато іншого обладнання. Наші технічні можливості дозволяють постійно збільшувати обсяги продукції. Підприємство має відпрацьовану систему виробництва - від завезення матеріалів до виходу готової продукції. Для виготовлення продукції використовуються тільки якісні матеріали.

Завдяки технічним можливостям, ми можемо виконувати індивідуальні замовлення клієнтів.

Ключевые слова:

кухонні витяжки, виробник кухонних витяжок, метало продукція, решітки, дверцята ревізійні, ящики, поштові скриньки, сейфи мисливські, таблички декоративні, урни для сміття, витяжки кухонні, витяжка кухонна, кращі кухонні витяжки, витяжки кухонні відгуки, установка кухонної витяжки, витяжки кухонні ціна, купити витяжку для кухні, кухонні витяжки купити, купити кухонну витяжку, кухонна витяжка купити, купити витяжку на кухню в Україні, витяжки кухонні купити, яку витяжку купити, витяжка купити в Україні, купити витяжку на кухню в Україні, грати на вікна, розсувні решітки, вентиляційні решітки, камінні решітки, як вибрати витяжку для кухні, купити сейф, сейф для рушниці, сейфи для дому, міні сейф, сейф для дому, сейфи купити, продам сейф, сейф офісний, сейф для грошей, меблевий сейф, продаж сейфів, купити поштову скриньку, сейф збройовий, збройовий сейф, збройові сейфи, сейфи збройові, купити збройовий сейф, вбудовувані витяжки, вбудована витяжка, замовити табличку, прикольні таблички на двері, інформаційні таблички, табличка на двері, декоративні таблички, таблички на двері прикольні, таблички на двері, офісні таблички, прикольні таблички, фасадні таблички, таблички на стіл, таблички вивіски, таблички офісні, офісні таблички на двері, таблички на туалет, вивіски таблички, таблички для офісу, табличка відкрито закрито, таблички на металі, табличка режим роботи, урна для сміття купити, купити урну вуличну, урна для сміття вулична, урна для сміття ціна, урни вуличні, сміттєві урни, урна металева, профіт-м, профітм, профі м, профі-м, урни металеві, контейнер для сміття металевий, Кухонні витяжки,Аксесуари для монтажу кухонних витяжок,Електросушка побутова,Поштові ящики багатосекційні,Дверцята ревізійні металеві на замок та на магеніт,Ящики сантехнічні-колекторні,Ящики під газову апаратуру,Сейфи,Декоративні решітки для ,Урни для сміття

Маркетинговая информация

Торговая марка:
ProfitM, Україна
Торговая марка:
Профіт М, Україна
Торговая марка:
Профіт М, Україна

Банковские реквизиты

Код ЕГРПОУ:
33361741
Банк:
Львівіська ОУ АТ ”ОЩАДБАНК” м. Львів
МФО:
325796
Р/счет:
26009300112655

График работы

Понедельник:
від 08:00 до 17:00
Вторник:
від 08:00 до 17:00
Среда:
від 08:00 до 17:00
Четверг:
від 08:00 до 17:00
Пятница:
від 08:00 до 17:00

Служебная информация

Профиль редактировал:
Профіт М — дизайнер
Дата проверки:
03.10.2017